USŁUGI

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu, możemy zaoferować usługi najwyżej jakości

INSTALACJA KOTŁOWNI

Przy skorzystaniu z tej usługi warto wybrać specjalistów, którzy zadbają o profesjonalny montaż. Specjalizujemy się w instalacji kotłowni wodnych oraz parowych. Oferujemy również instalację kotłowni zasilanych olejem opałowym, gazem, czy węglem.

INSTALACJA CENTRALNEGO OGRZEWANIA

Zadbaj, aby w Twoim domu było cały czas ciepło. Zaufaj nam – zajmiemy się zarówno ogrzewaniem centralnym z rur stalowych, miedzianych, polietylenowych jak i pomożemy w doborze ogrzewania tradycyjnego czy też zadbamy o odpowiednie ogrzewanie podłogowe.

INSTALACJA WODNO-KANALIZACYJNA

Usługa ta obejmuje instalację ciepłej wody użytkowej, która jest niezbędna w każdym gospodarstwie domowym. Zadbamy także o profesjonalny montaż całej instalacji wodociągowej, sieci kanalizacyjnej, czy nawet sieci deszczowej.

INSTALACJA PRZEMYSŁOWE

Usługa ta skupia się głównie na instalacjach sprężonego powietrza czy też wody lodowej. Oferta dedykowana większym firmom i kompleksom uzdrowiskowym.

INSTALACJA WENTYLACYJNA I KLIMATYZACYJNA

Tę usługę dedykujemy zarówno prywatnym gospodarstwom domowym jak i obiektom użyteczności publicznej. Wiemy, że profesjonalna klimatyzacja jest nieodzownym elementem każdego budynku. Zadbamy o montaż kanałów wentylacyjnych, instalację central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz także instalację wentylatorów i klimatyzatorów. Specjalizujemy się także w chłodzeniu takich pomieszczeń jak np. serwerownie.

UKŁADY SOLARNE

Pomożemy wykorzystać moc energii słonecznej, aby zmniejszyć koszta produkcji ciepłej wody użytkowej. Układy solarne mogą także wspomóc ogrzewanie centralne oraz pomóc pogrzać wodę w basenie. Jest to rozwiązanie ekologiczne i pro-środowiskowe.

INSTALACJA POMP CIEPŁA

Zajmiemy się instalacją pomp solankowych, powietrznych, z gruntowym wymiennikiem ciepła oraz wykorzystujących kolektory grawitacyjne.

INSTALACJA SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH

Zadbamy o bezawaryjną kanalizację w każdym gospodarstwie domowym oraz budynku użyteczności publicznej. Dzięki nam zapomnisz o częstych wizytach hydraulika czy przerwach w dostawie wody.

Doświadczenie i profesjonalizm pozwoliły nam zrealizować takie inwestycje jak:

MOSIR WOLSZTYN

kotłownia, wszelkie instalacje

ENEA WOLSZTYN

instalacja kanalizacji deszczowej i sanitarnej

Zakład Mięsny Kozłowski

rozbudowa kotłowni

SP Kargowa

kotłownia

Remiza Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

remont kotłowni