Dla nas najważniejszy jest Klient.

Dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości

Historia naszej firmy rozpoczęła się w 1989 roku. Wtedy „Grześkowiak” zadebiutował na rynku jako wykonawca instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych. Od startu działalności, dzięki latom ciężkiej pracy stopniowo rozszerzaliśmy naszą ofertę.

Ważnym momentem w naszej działalności było również otwarcie autoryzowanego serwisu kotłów gazowych Viessmann oraz Ariston, który działa i prężnie się rozwija od roku 2000

Jednak to rok 2004 okazał się przełomowy. Właśnie w tym roku otworzyliśmy własny sklep stacjonarny, o charakterze usługowo handlowym. Sklep działa w Karpicku, przy ulicy Poznańskiej.

Niedługo później, z racji dużego zainteresowania otworzyliśmy kolejny sklep, w Grodzisku Wielkopolskim – dzięki któremu obecnie firma zatrudnia ponad 30 pracowników.

Obecnie posiadamy dwa punkty usługowo handlowe

Nasza historia rozpoczęła się dzięki jednemu człowiekowi, który swoją ciężką pracą oraz rzetelnymi usługami rozwinął przedsiębiorstwo, które obecnie zatrudnia ponad 30 specjalistów oraz praktykantów – i ta liczba wciąż rośnie.

Znane marki

W naszych sklepach można znaleźć wyłącznie wyroby najlepszych, znanych oraz sprawdzonych producentów, których wysoka jakość nie zmienia się od lat. Pracujemy z markami, za które możemy poręczyć!

Bogata oferta

Posiadamy szeroką ofertę wyrobów wyposażenia łazienek, jak również kompleksowe rozwiązania instalacji centralnego ogrzewania, sieci wodociągowych, kotłowni oraz sieci kanalizacyjnych. W naszej ofercie, każdy znajdzie odpowiedni produkt.

Obsługa Klienta

Doradzamy, rozmawiamy, poznajemy potrzeby naszych klientów., Zależy nam, aby każdy, kto zaufa naszej marce, wybrał najlepsze z możliwych rozwiązań. Pomożemy dopasować nasze produkty do Twoich potrzeb.

Na każdą kieszeń

W naszym sklepie znajdują się produkty odpowiednie dla każdej kieszeni. Nasi doradcy zadbają o to, aby każdy znalazł idealne rozwiązanie w rozsądnej cenie. Nie przekroczymy Twojego budżetu!

Odwiedź nasze sklepy!

Znajdziesz nas w Karpicku, przy ulicy Poznańskiej 14 oraz w Grodzisku Wielkopolskim, przy ulicy Rakoniewickiej 36b. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania.

Prowadzimy także serwis kotłów gazowych

Żaden zepsuty piec czy kocioł gazowy nie jest wyzwaniem dla naszych serwisantów. Mamy ogromne doświadczenie w naprawach instalacji gazowych, więc możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Zajmujemy się zarówno przeglądem jak i naprawą. Jeżeli masz pytania – nie wahaj się i napisz do nas!

Zajmujemy się sprzedażą